پنج شنبه 27 مهر 1396  
ارسال شده در تاریخ: 18 مهر 1396
مراسم تکريم و معارفه مدير کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور خراسان رضوی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی پیام نور خراسان رضوی: طی حکمی از سوی ریاست استان، دکتر محمد لعل عليزاده به سمت مدیر جدید کارآفرینی و ارتباط با صنعت استان منصوب شد.

دکتر محمد علی داوریار در جلسه معارفه افزود: کارآفرینی و بستر سازی به منظور آماده سازی دانشجویان برای ورود به حوزه کسب و کار و بازار کار از دغدغه های جدی می باشد و امیدواریم با حضور دکتر لعل عليزاده و هم افزایی همکاران علمی و اداری، هدایت موثرتری در خصوص این ظرفیت عظیم دانشجویی آماده ورود به بازار کار صورت گیرد.

 دکتر داوریار در ابتداي جلسه، بیان داشت:بعد از آموزش و پژوهش ،ديگر ماموریت اصلی دانشگاه کارآفرینی و درآمد زایی است .و گرچه اقداماتی به فراخور انجام شده است اما هنوز ظرفیت بسیاری در این حوزه باقی مانده است ،از جمله ارتباط با صنعت که باید اهتمام بیشتری صورت پذیرد.

وی افزود:با تلاش همکاران در حوزه های آموزشی ،فرهنگی،ورزشی و مالی جزو استانهای سرآمد هستیم و در حوزه کارآفرینی و درآمد زایی نیز به دنبال بدست آوردن جایگاه مطلوبی هستیم  که امیدواریم با حضور آقای دکتر لعل علیزاده در این جایگاه و بهره گیری از تجربیات دكترقره و دكتر كاريزنويي که تا اینجا اين مسیر را با بضاعت موجود بخوبي طی کرده اند به این جایگاه دست پیدا کنیم.

دکتر قره نيز با اشاره به اقدامات صورت گرفته افزود: به لطف خدا با حمايت هاي رياست استان، جزو سه استان اولي بوديم كه مركز رشد و نواوري را راه اندازي كرديم همچنسن در جشنواره ايده پردادي نيز موفق به كسب دو عنوان برتر در بين ده ايده نهايي، به لطف دانشجويان شديم.

 

دکتر لعل علیزاده نیز در ادامه جلسه با تشکر از اعتماد دکتر داوریار و همچنین تشکر از همکاران بابت حضور در جلسه افزود امیدوارم با بهره مندی از تجربیات دکتر قره و آقای کاریز نویی برای اعتلای این مسئولیت گام بر دارم .و به زودی برنامه شش ماهه کاری را ارائه خواهم کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی، در ادامه ضمن تقدير و تشکر از دکتر قره و دكتر كاريزنويي زحمات ايشان در واحد :کارآفرینی، دکتر لعل علیزاده را بعنوان مدیرجديد کارآفرینی و ارتباط با صنعت منصوب نمود.همچنين دكتر قره نيز به عنوان مشاور رياست در امور كارافريني منصوب شدند.

تاریخ آخرین ویرایش: 19 مهر 1396 - 07:44:42
اقدام کننده: امیر حسین بهروز
تعداد مشاهده: 203
آمار بازدید کنندگان
بازدید امروز: 1730 بازدید
بازدید دیروز: 4715 بازدید
بازدیدکنندگان امروز: 451 نفر
تعداد کل بازدیدها: 4943143 بازدید
تعداد کل بازدیدکنندگان:776250 نفر
میانگین بازدید روزانه یک هفته:3992 بازدید
خدمات الکترونیکی

سامانه رسیدگی به امور دانشجویان

سیستم برنامه ریزی هوشمند سهبا

سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه

شبکه آزمایشگاههای علمی ایران

شبکه علمی دانشگاه پیام نور

پست الکترونیک|درخواست

سیستم جامع پرسنلی

سامانه آزمایشگاهها

پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی  مقام معظم  رهبري

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

خدمات الکترونیکی خراسان رضوی

پورتال اداره خدمات دانشجویی

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

پورتال دانشگاه پیام نور

خبرگزاری یوپنا

آخرین به روز رسانی سایت: 27 مهر 1396

صفحه اصلیدرباره ما | ارتباط با ما | نقشه سايت | تلفن ها